Kujdes, Dafina Zeqiri mund t’ju kafshoje E njohur tashmë për stilin e saj të veçantë, këngëtarja Dafina Zeqiri këtë e ka dëshmuar edhe në natën e Halloween-it.

E veshur me të zeza, dhe në fytyrë e maskuar si një mace Dafina i ngjasonte parterës së zezë.

Ajo ka postuar fotografi në Instagram ku shihet mjaftë provokuese edhe e maskuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here