Ku qëndron e vërteta e thashethemeve për Violetë Kukajn? Preferenca që të qëndrojë më e tërhequr nga deklaratat në media, bëri që Violetë Kukaj të bëhej pre e thashethemeve të shumta.

Një nga temat më të përfolura ishte se ajo është bërë praktikuese e fesë dhe se është mbuluar.

Po ashtu, një nga spekulimet tjera ishte se Violeta është tërhequr nga muzika për shkak të humbjes së zërit.

Këto spekulime nuk patën një replikë nga këngëtarja, mirëpo gjatë një paraqitjeje në emisionin Prive ajo ka hedhur poshtë gjithçka.

Për më shumë, shikoni videon e mëposhtme:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here