nora 1Me sa duket dashuria e Norës dhe e Robertit sa vjen e forcohet dita ditës. Çifti i njohur i showbizit shqipëtar ka zgjedhur një vënd shumë të bukur për të pushuar, duke qënë se sapo janë martuar.

Kjo video është e zgjedhur nga Nora, ajo e ka postuar në Instagram duke bërë kuriozë të gjithë fansat e saj se ku ndodhet ky vënd i mrekullueshëm.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here