Ish “Miss Peja” e “Miss Kosova”, Njomza Rozhaja është nga ato misse që kanë mbetur në vëmendjen e njerëzve, kjo për shkak të pamjes së bukur dhe sharmit të pa krahasueshëm.

Missi edhe më tej është në top formë, ani pse është nënë. Njomza është tërhequr nga aktivitetet publike, ndërkaq dihet se ka punuar në një bankë.

 

Paraqitja e fundit e Njomzes në pasarelë ishte në sfilaten e Afërdita Paqarades, që kishte për temë gratë me kancer.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here