Ku mbeti Dafina Rexhepi?Njëra nga këngëtaret e cila bëri bujë me zërin e saj të mahnitshëm për një kohë shumë të shkurtë është vet Dafina Rexhepi.Ajo njihet për hitet e saj muzikore në duetet me Etnon e gjithashtu edhe për këngën në bashkëpunim me hip hop grupin shqiptar të njohur KAOS.

Por ajo cfarë iu habit më së shumti është se ku gjendet Dafina tash e sa kohë që nuk dukej askund për ndonjë realizim të ndonjë kënge.

Diçka të tillë pritet të zbulojmë së shpejti megjithatë, ajo po qëndron aktive të paktën në rrjetin e saj social Facebook, e cila po vazhdon edhe të postoj disa fotografi.

Se çfarë po ndodhë me Dafinën, dhe se a do të rikthehet përsëri në karrierën e saj muzikore pritet të shihet në vazhdim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here