Ku e gjen qetësinë Armina Mevlani?Mjafton një gotë dhe një çadër që bën hije… dhe Armina Mevlani relaksohet në ditët plot diell të tiranës.

Bukuroshja preferon vetminë për të gjetur disa momente qetësie, por nuk haron t’u kërkojë kamarierëve që t’i shkrepin ndonjë foto…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here