“Është dukur për bukuri dhe shumë në formë e mjaft seksi, megjithëse tashmë ajo është mamaja e një vajze të vogël nga martesa me balerinin e huaj.

E kemi fjalën për këngëtaren Soni Malaj, e cila këto ditë është rikthyer në Shqipëri dhe është para pranë studiove të TV Klan, dhe ku flitet se ajo është marrë vesh që të jetë anëtare e jurisë në shoun e madh që po vjen, ai “X Factor Albania”, në edicionin e dytë të tij.

Por, përveç Sonit, përmenden edhe disa emra të tjerë prej këngëtareve tona që jetojnë jashtë trojeve shqiptare, si ai i Adelina Ismajlit dhe Bleona Qeretit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here