kristinelezajmonsterShqiptarja, e cila tashmë që një kohë është emër i njohur në skenën amerikane, ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor të punuar nga producentë amerikanë. Stili i Kristinës nga mediat amerikane cilësohet si një përzierje e Britney Spears dhe Rihanna. Kengetarja shqiptare jeton në Amerikë që një kohë të gjatë, dhe së fundi ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “Monster”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here