Bleona Qerreti nuk ishte shqiptarja e vetme në tapetin e kuq të “Grammy Award”, ceremoni e cila u mbajt javën që shkoi në Los Anxhelos, në Kaliforni të Amerikës.

Në paradën e gjatë të artistëve, u shfaq dhe Kristinë Elezaj e veshur me një fustan të mrekullueshëm , i cili tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve, si dhe fotografëve.

Nuk dimë, nëse Bleona dhe Kristinë patën rastin të takojnë njëra-tjetrën, por na vjen mirë që më në fund dhe ne po shohim pakëz Shqipëri në evenimentin më profesional dhe më të rëndësishëm të muzikës në botë. Sh2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here