Kristin Prengaj shfaq të pasmet në KroaciModelja Kristin Prengaj është duke qëndruar në Kroaci.

Prengaj përmes një fotografie të postuar në Instagram ka treguar se po pushon në Kroaci.

Prengaj në këtë fotografi ka treguar trupin e saj shumë joshës, dhe tejet seksi, shkruan Gazeta Blic.

Këto rroba banjo po i`a theksojnë të pasmet e saj bombastike.

Kristin Prengaj shfaq të pasmet në Kroaci

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here