Christian Berishaj, një këngëtar me origjinë shqiptare nga Malësia, ka filluar të ndërtojë karrierë muzikore në Amerikë.

Christiani, i cili njihet me nofkën “Christian Tv”, ka filluar të merret me muzikë qysh nga mosha e adoleshencës. Ai tashmë ka disa këngë të publikuara dhe njëra nga hitet e tij është “When she turns 18”.

Ai ka punuar edhe me këngëtarë tjerë në Amerikë, ndërsa është duke u përgatitur të vijë me shumë befasi në tregun muzikor.

Më poshtë ju sjellim klipin e këngës “When she turns 18”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here