Ndërsa po xhironte filmin më të ri komik “When In Rome”, aktorja amerikane Kristen Bell ka djegur këmbën.

Kristen Bell ka qënë në Itali për xhirimet e këtij filmi, ku do të luajë përkrah aktorit Josh Duhamel.

Bell ka pësuar një djegie të shkallës së tretë dhe sipas burimeve, e ka patur shumë të vështirë shërimin, aq më tepër që nuk kuptonte asgjë nga ato që thoshin mjekët italianë që e kanë kuruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here