kristelagjoka1Ajo është bërë e famshme për pjesmarrjen në emisionin “Tjetri” në Top Channel. Por, përveç kësaj, Kristela Gjoka është edhe modele.  Dhe, biondia e bukur Lezhiane është duke korrur sukses të madh, aq sa krahasohet me të famshmen Kate Upton, e cila u shpall femra më seksi në botë për të dytin vit radhazi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here