Këto Krishtlindje kanë qenë vërtetë të bukura për çiftin Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi.

Përveç djalit të tyre Joel ata këtë vit janë bekuar edhe me vogëlushen e tyre Sia. 

Duket se e vogla ka nisur të hedhë hapat e parë dhe këtë video e ka publikuar në profilin e saj Ami, e cila duket mjaft e emocionuar teksa sheh të bijën që përpiqet të hedhë hapat e parë. 

Gjithashtu në këtë video shohim se sa shumë është rritur më e vogla e shtëpisë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/krishtlindjet-e-bekuara-te-amit-dhe-ermalit-sia-hedh-haha-609405/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here