Kreshnik Ibrahimit i lind vajzë: Kështu e pagëzoi princeshën Aktori i cili u bë i njohur në shoun e përndjekur “Portokalli”, me rolin e Ramush Haradinajt, sot u bë baba.

Përmes llogarisë së tij në “Facebook”, ai ka ndarë gëzimin e tij me ndjekësit me rastin e lindjes së vajzës, të cilën e ka quajtur Kejsi.

Me rastin e këtij gëzimi, ai ka një falënderim të madh për Zotin dhe bashkëshorten e tij Klodianen, dedikim të cilin mund ta lexoni në foton më poshtë.

Kreshnik Ibrahimit i lind vajzë: Kështu e pagëzoi princeshën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here