Dueti më i famshëm në rap skenën shqiptare, MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë lansuar videoklipin e radhës nga njëra prej këngëve të albumit “Për Inati T’Njonit Tjetrit Records”.

Është kënga “Hip Hopin e Du” ajo që është realizuar sikurse që është tipike kënga në skena ‘hardcore’, karakteristike për repin ‘underground’.

Ky videoklip është punuar nga Pulla dhe është videoklipi i parë i dyshes në vitin 2012

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here