‘Pse më doni’ shkruan këngëtaraj në postimin e aj më të fundit, ku sërish provokon pa pasur komplekse.

Enca haxhiu ka veshur sërish badyn e saj mjaft sensuale por dhe transparente njëkohësisht.

Menjëherë kanë vërshuar komentet ndaj këtë i postimi ku dalin ne pah pjesët e saj më intime. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here