Kourtney Kardashian pozon nudoPrej pak kohësh festoi 38- vjetorin e lindjes dhe Kourtney Kardashian, nënë e tre fëmijëve, motra e madhe e Kim Kardashian nuk rresht së befasuari.

Në ditën e nënave protagonistja e reality show “Keeping Up With The Kardashians”, ajo publikoi në rrjetet sociale një fotografi ku shihej krejt e zhveshur ku shkruante “Nëna natyrë”.

Kjo foto vjen pasi para pak ditësh ajo postoi një tjetër foto të nxehtë nga pushimet e saj në Meksikë.

Kourtney

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here