Kourtney Kardashian për pushime në MeksikëËshtë kohë pushimesh për Kourtney Kardashian dhe të dashurin e saj, Scott Disick.

Ata po pushojnë familjarisht në Meksikë.

Kourtney u serviri fansave një foto të nxehtë nga këto pushime.

Kourtney Kardashian për pushime në Meksikë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here