Kourtney Kardashian ka treguar gjoksin e saj derisa ka pozuar në të brendshme. Edhe pse 39 vjeç, ajo duket seksi derisa ka thënë se kohëve të fundit është e zënë me disa projekte të ndryshme

Mbesa e saj, Stormi Webster u bë një vit të premten (sot) dhe ajo mori urime të ndryshme për ditëlindje nga klani Kardashian/Jenner.

Mirëpo, Kourtney Kardashian ka vendosur që të vazhdoj të fokusohet në veten e saj dhe këtë e ka bërë edhe në fotografitë e saj të fundit në Instagram.

Bukuroshja e 39 vjeçare, pavarësisht moshës duket e bukur derisa ka të veshur të brendshme para se të shkon në banjo.

“E zënë deri në njoftimin e radhës”, ka thënë ylli me flokë të zezë poshtë fotografisë së saj. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here