Një periudhë jo e mirë ndoshta mund të quhet kjo që po kalon këngëtarja Dafina Zeqiri.

Por, ne dëgjuam që, nëse në Kosovë flitet shumë për ndarjen, lënien në mes të një projekti muzikor, në Shqipëri ajo vazhdon të jetë shumë e kërkuar, madje na habiti fakti se ajo paska kërkuar një menaxher për në Tiranë.

Por, në këtë foto e shohim së bashku me reperin Gold Ag dhe a janë takuar këto ditë në Suedi, si miq të mirë, apo ndonjë duet së shpejti, po hulumtojmë.

Ndërsa, urojmë që lajmi tjetër, që ajo do ta braktisë Kosovën, të mos jetë i vërtetë, pasi Dafina këtu mori famë dhe emër. M. GJ.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here