korabimetedashurenAsnjëherë nuk e ka mohuar së ka një dashuri të madhe në jetën e tij, por Korab Shaqiri asnjëherë nuk e ka parë të udhës të flas më publikisht për të.

Dhe, tashmë këngëtari nuk mbanë asgjë të fshehtë. Korabi, në rrjetin social facebook ka postuar një foto në të cilën shihet bashkë me të dashurën e tij. “Unë me të dashurën time Lulun… Jam bota jote zemër… TE DUA!”, ka shkruar përbri fotos ai.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here