Korab Shaqiri po bëhet baba?Kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre rreth një vit më parë kur edhe shkaktuan bujën e madhe në portale për çështjen e uniformës së pjesëtarëve të FSK-së.

Por, nga ajo periudhë nuk është se kemi dëgjuar risi tjera nga çifti Korab Shaqiri e Lulkaçela Jashari..

E duket se më në fund pas shumë viteve të lidhjes së dashurisë, radha është për fëmijën e parë. Prive.al nga burime pranë çiftit ka arritur të mësojë se Lulkaçela është disa muajshe shtatzënë dhe se dyshja janë parë në një prej qendrave private gjinekologjike të kryeqytetit për kontrollet rutinë.

Ndryshe, dyshimet janë përforcuar për faktin se tash e një kohë, Lulkaçela nuk ka postuar foto në rrjete sociale duke fshehur gjithmonë barkun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here