Korab Shaqiri ka një pyetje për gazetarinKëngëtari Korab Shaqiri është tërhequr pak nga skena, ndoshta për shkak se ai po ligjëron dhe po ngritët në nivelin akademik, shkruan “Kosovarja”.

Sigurisht që këngëtari nuk e ka lënë muzikën e skenën, e kjo as që do të ndodh ndonjëherë, pasi ai është i lidhur fortë për këngën dhe publikun.

Këngëtarin ndër vite e kemi parë në shumë intervista, tek flet për krijimtarinë e tij muzikore, jetën, familjen, etj., shkruan “Kosovarja”. Kur është pyetur se cila do të ishte pyetja që ai do t’ja bënte një gazetari, Shaqiri ka thënë:

“Do ta pyesja për definicionin e fjalë intervistë”./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here