Korab Shaqiri e quan “dobësirë” gruan e tij Korab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Lulkaçela kanë kaluar disa ditë pushimi në Antalya të Turqisë

Gjatë qëndrimit atje, këngëtari i njohur ka publikuar pamje të shumta në rrjetet sociale duke ekspozuar gruan si kurrë më parë, shkruan GazetaExpress.

Në njërën nga videot e publikuara në “SnapChat”, ku ka filmuar Lulkaçelën, ai ka lënë mbishkrimin “dobësira”.

Ndryshe Korabi i ka dhënë fund beqarisë së tij në shtator të vitit të kaluar, dasma e të cilit bëri bujë të madhe në media./GazetaExpress/Korab Shaqiri e quan “dobësirë” gruan e tij

Korab Shaqiri e quan “dobësirë” gruan e tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here