Korab Jetishi vjen me baladën ‘Malli’Korab Jetishi ka sjell pas një kohe të gjatë një projekt muzikor.

“Malli”, titullohet kënga më e re e këngëtarit, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Këtë të fundit është përkujdesur fotografi i mirënjohur Artan Korenica, transmeton Telegrafi.

Kënga është një balade dhe pritet të jetë një hit veror.

Theksojmë se vija melodike është realizuar nga Valter Beqo Terry ndërsa tekstin e ka shkruar 2step. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here