Është konfirmuar bashkëpunimi që tashmë po përflitet shumë i motrave Istrefi.

Nora Istrefi dhe Era Istrefi shumë shpejtë do të publikojnë këngën e tyre të re.

Motrat e njohura kanë vendosur që të bëhen bashkë për një këngë e ditëve të fundit ato edhe kanë realizuar skenat për videoklipin që do ta shoqërojë këngën, shkruan Gazeta Express.

Është menaxheri i Norës, Drilon Furra i cili ka konfirmuar këngën e dyshes me një postim në llogarinë e tij ‘Instagram‘. ‘Coming soon’, ka shkruar ai duke i bashkëngjitur dy imazhe të këngëtareve. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/konfirmohet-era-dhe-nora-po-sjellin-bahs-618926/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here