“Koha e hakmarrjes”, filmi më i ri shqiptarKanë filluar xhirimet e filmit më të ri shqiptar “Koha e hakmarrjes”, me skenar dhe regji të Majlinda Kryeziut.

Filmi trajton jetën sociale, maltretimet, keqpërdorimet, dhunën familjare e shumë tematika tjera të cilat janë aktuale në vendin tonë.

Traileri i filmit do të publikohet së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here