Heidi Klum në festivalin e filmit në Kanë.

Modelja ka ekspozuar veten, tek mbante veshur një fustan transparent me tyl dhe të qendisura, i cili i linte pak vend imagjinatës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here