Bukuroshja gjermane Heidi Klum ka thënë se ajo flirton vetëm me burrin e saj, këngëtarin Seal.

Supermodelja, e cila u martua me këngëtarin britanik në Meksikë në vitin 2005, ka thënë për revistën ‘In Style’ se do të ishte ‘mosrespekt’ të flirtojë me meshkujt të tjerë.

“Nuk flirtoj. Është mosrespekt ndaj burrit tuaj. Kurrë nuk do ta bëja këtë. Jam shumë e përkushtuar dhe ai po ashtu”, ka thënë modelja.

Klum dhe Seal janë prindër të fëmijëve Henri, katërvjeçar, Johan, trevjeçar, dhe katërmuajshes Lou. Klum po ashtu ka djalin pesëvjeçar Leni

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here