ledriNdërkohë që Noizy po mbledh një numër të madh klikimesh është e pa mundur të mos bëhet një krahasim mes tij dhe Ledri Vulës.

Vula para një muaji publikoi këngën “A jena mirë”, për të cilën duhet thënë se menjëherë u kthye në hit të momentit, shkruan opinion.al.

Por çfarë nuk shkon me shfaqjet e dy këngëtarëve në klipet e tyre të fundit?

Nëse shohim me kujdes klipin e Noizyt do të shohim skenën ku ai luan me një qenë në pyll. Skenë kjo e ngjashme me atë të Ledri Vulës në klipin e tij të fundit.

vula

Të dy reperat kanë zgjedhur që pjesa më e madhe e klipit të tyre të zhvillohet në natyre, vetëm se Noizy ka xhiruar gjatë stinës së dimrit.

Për këtë rastësi me siguri nuk mund të fajësojmë reperat por producentët e tyre./opinion.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here