Ashtu siç kishte premtuar, Linda Halimi është duke e përgatitur videoklipin e këngës “Ndihmë”.

Krijuesja e hitit “Të dua vërtet” ka shkruar në profilin e saj në Facebook se xhirimet janë duke u bërë në Shkup dhe se videoja në fjalë do të ofrojë diçka ndryshe.

Kënga e re është një baladë, ndërsa me një videoklip të punuar mirë, ajo shumë lehtë mund të shndërrohet në hit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here