klementtinajAi është një ndër aktorët më të suksesshëm shqiptar që po krijon karrierë në kinematografinë amerikane.

Bëhet fjalë për Klement Tinaj, i cili së fundi është paraqit në filmin e zhanrit aksion dhe krim ‘Last Chance’.

Për rolin e tij në këtë film dhe paraqitjen fantastike, aktori është shpërblyer nga një festival amerikan për filma të metrazhit të shkurtër, transmeton Telegrafi.

“Mirënjohje. Dua të ndajë këtë shpërblim me ekipin e talentuar të Last Chance”, ka shkruar ndër të tjerash në Tinaj në Instagram.

Ndryshe, aktori 26-vjeçar është duke punuar në projekte të reja kinematografike, të cilat priten të dalin ne treg gjatë këtij viti në kinematë botërore.tinaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here