Kantautori Kledi Bahiti disa vite më parë ka humbur vëllain e tij dhe gjithnjë e kujton përmes statuseve në rrjete sociale

Këtë herë ai ka publikuar një foto së bashku me të ku shkruan: “Një ditë do të shoh prapë.” 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here