Është një nga moderatoret më të dashura shqiptare dhe gjithnjë është në qendër të vëmendjes sa i përket jetës profesionale, por edhe asaj private.

Këtë herë Klea ka bërë një dedikim të ndjerë dhe plot dashuri por jo për partnerin e saj Elgit Dodën, por për nënën e saj.

“Po ti je bota ime o mirësia ime. Je buqeta më e bukur që kam parë ndonjëherë. Vetëm ty dua tët shoh të lumtur , ti të jesh më e lumtura në botë … Ti do kishe jetuar gjithë jetën në lëndina me lule e kopshte të mëdha, kurse unë do doja të qëndroja përjetë në prehërin tënd ma. Faleminderit Zot për çdo ditë që të kam,”-përfundon Klea në rrjete sociale. Së shpejti ajo pritet të nisë një projekt të ri televiziv në Top Channel.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here