Për jave me rradhë balerian e njohur shqiptare deh ish bashkëshorti i saj Albi Nako kanë qenë në qendër të vëmendje.

Divorci i tyre i befasishëm dhe më pas deklarata e Klaudias ku cilësonte ish burrin ‘si vëllai i madh’ ishte një ‘bombë’ për shqiptarët.

Pavarësisht se gjithandej zërat gumëzhinin u duk se Klaudia nuk u shqetësua, madje provokonte me postimet e saj. E zhveshur dhe super sexy , ajo nxiti  reagime dhe nga ato ofendueset në profilin e saj. Diçka ndryshoi  me postimin e saj të fundit  ku balerina  ka tentuar ‘të bëjë paqe’ me të gjithë.

Ndryshe nga herët e tjera ajo ka publikuar një foto profil shume neutrale. Tashmë na duket çudi që Klaudia të shfaqet ‘normale’. /Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here