Gjatë vitit 2018 balerina Klaudia Pepa, e cila aktualisht e vijon karrierën në Itali ka publikuar shumë foto apo video provokuese me lëvizjet e saj.

Por mesa duket edhe vitin 2019 balerina e njohur e ka nisur me një foto tejet provokuese dhe sensuale.

Në këtë foto ajo shfaqet me këmbë lart ku i bien në sy të pasmet. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Ja kështu e nisa 2019”. 

Duket se Klaudia është duke përgatitur një surprizë për ndjekësit dhe pritet ta shohim së shpejti.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/klaudia-pepa-e-nisi-2019-me-kembe-ne-ajer-612671/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here