Balerina e njohur dhe e shumëpërfolur ka befasuar me një nga publikimet e saj më të fundit.

Klaudia Pepa duket se është duke bashkëpunuar me këngëtaren e njohur Nora Istrefi.

Nuk dihet se çfarë saktësisht janë duke kurdisur dy vajzat seksi shqiptare, por padyshim në projektin e tyre do rrezatohet energji.

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta.

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri… /Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here