Klaudia Brahja nudoAjo njihet pak në mesin e shqiptarëve, por po bën karrierë të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.Klaudia Brahja quhet modelja shqiptare e cila ka marrë guximin të thyejë tabutë duke pozuar krejtësisht nudo në një set fotografish shumë artistike.

Në fotografitë Klaudia fillon nga momentet duke bërë poza të nxehta por me tesha në trup, derisa më pas i heq dalë ngadalë, madje në tentim për t’i shqyer ato.

Ajo përfundon krejtësisht e zhveshur në një moment e lidhur me zinxhir dhe në një tjetër e shtirë në dysheme, por me poza shumë artistike që edhe pse shfaqin thimthat e gjoksit, minimizojnë përshtypjen pornografisë.

Klaudia Brahja nudo

Por nuk është vetëm zhveshja e modeles shqiptare që bie në sy; është edhe ambienti dhe kombinimi i trupit të saj me veshjen dhe skenën e fotografimit që i bëjnë fotografitë shumë më këndshme.

Kujtojmë se fotografitë janë realizuar nga David Bellemere, një fotograf që vazhdimisht ka para objektivit femra të nxehta.
Bukuroshja realizoi edhe një tjetër set fotografish nudo në bardhezi për revistën Pointsevenmach.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here