Klajdi Haruni, një 23 vjeçar nga Korça, të cilin Flori Mumajesi e zbuloi teksa këndonte në një karaoke, doli në skenë me këngën “Mamica”, e cila u shëndrrua në një prej këngëve më të dëgjuara.

Ai ka falënderuar fansat dhe bashkëpunëtorët, pasi në faqen “‘You tube”, kënga e tj ka kaluar shifrën prej 2milion klikimeve.

“Per mua si nje artist i ri eshte nje ndjesi shume e bukur teksa shoh suksesin e kesaj kenge e do te doja me gjithe zemer te falenderoja Flori Mumajesin per kete mega hit”,, ka shenuar Klajdi ne rrjetin social “Facebook”.

Ai ka falenderuar edhe bashkepunetoret tjere, ‘çunat e grupit”Hapu” si dhe ‘mamicat, qe me performancen e tyre i dhane akoma me shume alegri kenges\’\’

Klajdi tashme është bërë pjesë e “Threedots Production” dhe është duke punuar në disa materiale të reja me Florin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here