Dhurata Dora publikoi këtë fotografi që e realizoi kur ishte e vogël “Jake Jake” është projekti i fundit i këngëtares Dhurata Dora i cili u publikua para katër muajsh dhe u pëlqye mjaft shumë nga fansat e Dhuratës.

Megjithatë, këngëtarja këtë mungesë të sajën në skenën muzikore po e zëvendëson me fotografi të shumta që po shpërndan në rrjete sociale, e sidomos në Instagram ku numëron 1 milion ndjekës.

Mëngjesin e sotshëm, Dhurata publikoi një fotografi kur ka qenë e vogël dhe mbishkrimi i saj ishte “Cheesee”, transmeton rtv21.tv Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Kur jemi te projekti i saj i fundit “Jake Jake” deri më tani ka grumbulluar mbi 35 milionë klikime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here