Supermodelja e famshme gjermane, Heidi Klum ka shfaqur format e saj trupore në plazhin e ishujve Turks dhe Caicos.

Ajo është parë duke shijuar në maksimum kohën me diell teksa relaksohej në bredetin e mrekullueshëm, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Kujtojmë se supermodelja Klum përkundër 43 viteve të saj, format e saj trupore janë tejet seksi dhe për tu pasur zili.14 15 16 17

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here