Format e kësaj ruseje, po çmendin Instagramin.

Ajo është nga Moska, dhe ka një trup tejet joshës, shkruan arbresh.info

Fjala është për Sveta Bilyalova, e cila numëron rreth 6 milion ndjekës në Instagram, kjo padyshim falë bukurisë dhe trupit të zjarrtë që posedon.1 2 3 4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here