Modelja seksi Vildane Zeneli duket se është një nga fanset e zjarrta të muzikës së këngëtares Elvana Gjata.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka treguar mbështetjen e saj dhe gjithashtu se i ka pëlqyer klipi i ri “Lejla” nga Gjata. “Jo vetëm super e talentuar, por gjithashtu shumë seksi…të pasme shumë seksi. Të dua Elvana Gjata këngë e mrekullueshme dhe video e paparë,”-ka përfunduar postimin e saj modelja seksi. Kënga “Lejla” e Elvana Gjatës ka vetëm një ditë që është publikuar por që në çastin e parë duket se flitet vetëm për të./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here