Anxhelina Hadërgjonaj ka postuar një fotografi me grimerin e njohur, ku mori shumë komente nga ndjekësit.

Anxhelina Hadërgjonaj së fundi ka qenë e ftuar në një event, bashkë me grimerin Ariel Tejada.

Këngëtarja dukej joshëse e veshur me një palë pantallona dhe një xhaketë, ndërsa nuk mbante veshur as reçipeta.

Image

FOTO GALERI

Por, vëmendjen në këtë imazh e merrte miku i saj Arieli, i cili kishte veshur një bluzë të shkurtër e pantallona të shkurtër, ndërsa në planë të parë i kishte vënë të brendshmet.

Fotografia u ‘vërshua’ nga komentet e ndjekësve, të cilët nuk e pëlqyen aspak paraqitjen e tillë të grimerit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here