vajzatNjë foto e shumë viteve më parë është shpërndarë në rrjetet sociale.

Katër këngëtaret e njohura, me siguri nuk do donin që kjo foto të ekzistonte.

Në foto shihen të lumtura këngëtaret Greta Koçi, Elvana Gjata, Çiljeta Xhilaga dhe Soni Malaj, më ‘bio’ se kurrë.

Estetike dhe operacionet plastike duket se kanë bërë një punë të mirë në rregullimin e tipareve të vajzave të ekranit dhe po t’i krahasosh ato sot, vihet re një ndryshim goxha i madh. /Magazina.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here