U tha në media se Sinani i kishte përgatitur bashkëshortes së tij një Shën Valentin ëndrrash.

Ata do ta festojnë 14 shkurtin në vendin ku festohet më së miri dashuria, në ishullin me të bukur për të dashuruarit, Santorini”, ka thënë  Sinani.

Ndërkohë këngëtari nuk ëshët në Greqi vetëm për këtë ditë të veçantë, por do të mbajë atje dhe disa koncerte. Mes këngëtarëve shqiptarë është deh Poni. Ajo ka ndarë një foto me çiftin ku ka një dedikim të veçantë për Andrën.

“Me engjellin e Sinan Hoxhës ne Santorini”-shkruan Poni. / Gazeta Express/ 1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here