Kjo është vjehrra e Sinan HoxhësSinan Hoxha dhe Andrra Destani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti janë shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit, dhe këtë e dëshmojnë fotografitë që ata i postojnë nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Po aq e lumtur është edhe nëna e Andrrës e cila gjithashtu poston shumë shpesh foto me dhëndrin, ndërsa kjo tregon se sa e kënaqur është që vajzën ia ka dhënë njeriut të durur.

Kjo është vjehrra e Sinan Hoxhës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here