Kjo është vila e Ermalit dhe Amit, çmimi do t’iu befasojëAmi Toska, bashkëshortja e komedianit Ermal Mamaqi ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit në TV Klan.

Në këtë emision ajo ka pranuar se së bashku me Ermalin kanë blerë një vilë e cila kap shifrëne 500.000 eurove, shkruan lajmi.net

Gjatë intervistës, Ami ka thënë se nuk është turp që të kenë një shtëpi luksoze pasi që si ajo edhe Ermali kanë punuar fort për këtë gjë.

1

Pasi është hapësira e madhe e shtëpisë dhe çifti ka vetëm një djalë, në bisedë, Ami ka lënë të nënkuptohet se familja e saj do zgjerohet.

Kjo është vila e Ermalit dhe Amit, çmimi do t’iu befasojë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here