Gentës duket se i pëlqen të bëjë luksoze.Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës.

Duket se me famën dhe sukseset e shumta, këngëtarja e pëlqen edhe jetën luksoze.

Ajo së fundmi ka publikuar një video në Instagram në të cilën shihet teksa vozit veturën e saj luksoze, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, kujtojmë se kënga e fundit nga Genta është “Squat Baby”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here